icon

Mackolik

6.0.9 için
Android

Futbol ve basketbol için canlı skorlar ve bildirimler

119.1k

Bu uygulamayı oyla

Mackolik Live Scores, futbol ve basketbol takımları hakkında canlı skorlar ve bilgiler içeren bir Türkçe uygulamasıdır. Bu uygulama ile, bir oyun başlamak üzereyse, bir takım gol atıyorsa veya başka bir önemli olay olursa, favori takımlarınızı takip edebilir ve bildirim alabilirsiniz.

Bu uygulamanın ana ekranı son oyunlardan gelen puanları ve devam eden oyunlardan canlı skorları gösterir. Oyuncu istatistikleri, kartlar, oyuncu değiştirmeleri ve daha fazlası gibi daha ayrıntılı bilgileri görüntülemek için bir oyuna dokunun. Sadece bu değil, onlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olan profillerine bakmak için herhangi bir oyuncunun adına da dokunabilirsiniz.

Ekranın sol tarafındaki menüden, futbol ve basketbol skorları arasında seçim yapabilir, ayrıca bildirim ayarlarınızı özelleştirebileceğiniz seçenekler menüsüne erişebilirsiniz. Bu menüden, favori takımlarınız ve etkinlikleriniz için bildirimi etkinleştirebilir ve maçın bir anını asla kaçırmazsınız!

Harika spor uygulaması Mackolik Live Scores ile en sevdiğiniz basketbol ya da futbol takımını akıllı telefonunuzun rahatlığından takip edin.
X